Zapach raju!

W pierwszej kolejności, pragniemy podziękować wszystkim za okazane nam, a zwłaszcza naszej Najmniejszej Scraperce, wsparcie, za wszystkie ciepłe słowa i pozytywne uczucia kierowane w naszą stronę. Wszystko to dało nam wielką siłę do dalszej walki z problemami, które, mamy nadzieję, uda nam się ostatecznie przezwyciężyć. Raz jeszcze, dziękujemy serdecznie.

Tymczasem, niezależnie od wszelkich problemów natury osobistej, Galeria Papieru działa nadal i niebawem rozpoczyna sprzedaż nowej kolekcji. Skoro za oknami mamy niezbyt sympatyczną pogodę, staramy się przyzwać wiosnę papierami w świetlistych odcieniach różu i zieleni, o delikatnych kwiatowych wzorach połączonych z wyjątkowo utylitarnymi rewersami, nadającymi się do prac o wyjątkowo różnorodnej tematyce, od szczególnie istotnych w czasie zbliżającego się sezonu chrztów, komunii i ślubów, po chociażby prace związane z kulinariami. Taki właśnie, z jednej strony urzekający, a z drugiej przydatny, jest nasz "Zapach Raju".

Kolekcję uzupełnia niesamowity zestaw do wycinania, pełen kwiatów w kolorach idealnie pasujących do najnowszej kolekcji.
 
Ponadto, dla miłośników naszych wcześniejszych pastelowych kolekcji mamy kolejną dobrą wiadomość. Wraz z premierą "Zapachu Raju", w naszym sklepie będzie można nabyć również kompletne kolekcje "Rajska Jabłoń" i "Kapuśniaczek Pastele". Wiemy, że papiery z tych kolekcji były bardzo poszukiwane przez klientów, mamy zarazem nadzieję, że nasz dodruk pozwoli Państwu na uzupełnienie stanów magazynowych.

Zapraszamy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl