Niewinność

W tym roku zima kompletnie nie dopisała, i chociaż trochę marzy nam się białe szaleństwo i lepienie bałwanów, to jednak czekamy na wiosnę z utęsknieniem! Aby się do niej przygotować, mamy nawet specjalny pakiet powitalny, w skład którego wchodzi przede wszystkim nasza najnowsza kolekcja. Nasze nowe papiery zostały utrzymane w stonowanej stylistyce opartej na delikatnych wzorach kwiatowych i arabeskach w odcieniach kremowej bieli i jasnego beżu, uzupełnionych pastelowymi kwiatami. Lekkie i bardzo wiosenne, doskonale nadają się do prac związanych z imprezami okolicznościowymi, a na dodatek dostępne są w wygodnym bloczku. Na początek,

"Niewinność"!

Kolekcję uzupełnia zestaw kwiatów do wycinania. Ich poprzednia wersja spodobała się aż tak, że nie mogliśmy nie zrobić kolejnej, tym razem utrzymanej w delikatnych, kremowych odcieniach.


To nie wszystko jednak! Druga część naszego wiosennego pakietu powitalnego powinna zostać przyjęta przez wszystkich z otwartymi ramionami, to bowiem dodruk "Rajskiej Jabłoni", tak poszukiwanej przez wielu klientów. Tym razem pojawia się ona również w bloczku oraz z pasującym zestawem z elementami kwiatowymi.

 

Zapraszamy!

***

Jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył podatku to będziemy ogromnie wdzięczni za przekazanie 1% dla naszej córeczki.

A jeśli PITy już złożone to można się dorzucić do urodzinowej zbiórki naszej Szefowej.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie i wyrazy sympatii.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl