Nasze półki rozbłysnęły kolorami!

Istnieją takie kolekcje, które znikają z półek sklepowych w kilka chwil po premierze. Istnieją takie, o których mówi się długo po tym, kiedy cały nakład zmieni się w papierowe cuda wysiłkiem ich twórców. Istnieją też takie, o których powrót prosi się producentów z regularnością dobrze naoliwionego zegara. Kolekcja, którą wznawiamy jest wszystkimi trzema, i właśnie wraca z nowymi kolorami. Wszystko czego pragnęli nasi klienci, wszystko, o co prosili ze szczególnym uwzględnieniem nowych kolorów, dziś staje się rzeczywistością. Gruntownie odświeżona, pełna słonecznego blasku, oto nowa
"Tęcza II"!

Możecie kupić ją na sztuki oraz w rożnych zestawach - im większy zestaw tym lepsza cena!
Papiery są w lubianej przez Was galeriowej palecie barw, doskonale łączą się z innymi kolekcjami naszych papierów.

 
Mimo, że główne papiery są pełne kolorów, to nie zapominamy o tym, że nasi klienci myślą już o świętach. Dlatego też wydaliśmy również paski pełne elementów do wycinania! Napisy w różnych krojach czcionek, oraz kolorach sprawią, że świąteczne kartkowanie będzie jeszcze łatwiejsze!

Przyjęliście entuzjastycznie nasz zielony zestaw więc postanowiliśmy stworzyć jeszcze 2 zestawy!
Znajdziecie je w kategorii "Kolorowo mi!". Róż i błękit - tak lubiane i uniwersalne do wszystkich prac.

Również na Waszą prośbę dodrukowaliśmy paski z pastelowymi kwiatami do wycinania.

 


Poza świątecznymi nowościami uzupełniliśmy braki w "Rajska jabłoń". Zamówienia złożone do czwartku, 26 września można będzie odebrać na Craft Party w Poznaniu.

Zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl